Ta inicjatywa Snowflake wesprze deweloperów korzystających z jej chmurowych usług

Znana, notowana na giełdzie nowojorskiej amerykańska spółka Snowflake (mająca w ofercie platformę zarządzania danymi działającą w oparciu o architekturę chmury) uruchomiła program Powered By Snowflake, którego celem jest wsparcie deweloperów w procesie tworzenia aplikacji zoptymalizowanych do pracy w jej chmurze.

Snowflake

Z usług spółki Snowflake korzysta obecnie prawie 200 firm z listy Fortune 500, a wśród członków założycieli nowego programu są takie firmy, jak Adobe, BlackRock, Instacart czy Lacework, które tworzą swoje produkty w chmurze Snowflake. Wraz z ogłoszeniem programu spółka wprowadza również nowe funkcje, które uproszczą wymianę danych w ramach Data Marketplace.

Program Powered by Snowflake pozwoli partnerom uruchamiać szybciej w jej chmurze aplikacje, jak również korzystać z ekspertów technicznych, jak również najlepszych praktyk, architektur referencyjnych oraz instrukcji.

Zobacz również:

  • Jak nowoczesny biznes zdobywa przewagę dzięki danym
  • Nowym członkiem Rady Naukowej IDEAS NCBR został Marcin Żukowski ze Snowflake
  • HPE wspiera badania nad technologiami kwantowymi

Należący do firmy Data Marketplace zyska jednocześnie nowe funkcje, które uproszczą udostępnianie danych zarówno dla konsumentów danych, jak i ich dostawców. I tak np. funkcja "Try before you buy" umożliwi użytkownikom wczesny dostęp do próbek danych, ocenę, czy spełniają one oczekiwania odbiorcy oraz przetestowanie, czy łączą się prawidłowo z innymi analizowanymi danymi.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200