TRES linuksowe

SCO i gdyńska firma TRES, producent pakietu Trawers - zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, podpisały umowę o technicznym wsparciu dla produktu TRES na platformie linuksowej.

W myśl tego porozumienia użytkownicy oprogramowania firmy TRES na platformie linuksowej uzyskują dostęp do wsparcia technicznego producenta systemu operacyjnego SCO Linux.

Podpisanie umowy poprzedziły, przeprowadzone wspólnie przez SCO i TRES, testy zgodności pakietu Trawers z systemem operacyjnym SCO Linux 4.0, potwierdzone stosownym certyfikatem SCO.

Zobacz również:

Firma TRES jest partnerem SCO i wcześniej uzyskała już tytuł SCO Certified Software Developer.

Firma od 1990 r. zajmuje się produkcją oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem przeznaczonego dla średniej wielkości firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Głównym produktem firmy jest Zintegrowany Pakiet Oprogramowania TRAWERS.

Firma oferuje pakiet TRAWERS pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Technologia ta zapewnia szybki dostęp do bieżącej informacji o firmie, większe bezpieczeństwo danych i krótszy czas ich przetwarzania, i co szczególnie ważne, jest znacznie tańsza od innych rozwiązań systemowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200