TP SA: nowe usługi transmisji danych

Od 1 kwietnia operator poszerzy ofertę o usługi transmisji danych w technologii Frame Relay/ATM, realizowane m.in. poprzez łącza ADSL i LMDS.

Od 1 kwietnia operator poszerzy ofertę o usługi transmisji danych w technologii Frame Relay/ATM, realizowane m.in. poprzez łącza ADSL i LMDS.

Operator różnicuje swoją ofertę dostępu do sieci POLPAK wprowadzając usługi oparte na technologii Frame Relay/ATM. W ramach nowej oferty dla klientów biznesowych dostępne będą usługi transmisji danych z szybkością: 64 kb/s, 128 kb/s, 256 kb/s, 512 kb/s, 1 Mb/s, 2 Mb/s oraz powyżej 2 Mb/s. Ceny netto z podłączenie do sieci POLPAK wahają się od 999 zł (64 kb/s) do 2299 zł (2 Mb/s). Miesięczny abonament wynosi od 790 zł za łącze 64 kb/s do 1590 zł za łącze do 2 Mb/s. Przy zamówieniu łącza szerszego niż 2Mb/s ceny są negocjowane.

Zobacz również:

  • Czy "powrót do biura" Elona Muska to geniusz czy korporacyjne samobójstwo?

Korzystanie z transamisji Frame Relay/ATM możliwe jest także poprzez asymetryczne łącze ADSL i radiowe w technologii LMDS. Opłata aktywacyjna w przypadku podstawowego wariantu usługi ADSL wynosi od 699 zł (256 kb/s do klienta i 64 kb/s od klienta) a miesięczny abonament 849 zł. TP SA wprowadza też nowe poziomy gwarantowanej przepustowości (CIR), począwszy od 8 kb/s.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200