TETA dystrybutorem produktów Quest Software

Spółka została partnerem amerykańskiej firmy produkującej narzędzia do zarządzania bazami danych i aplikacjami biznesowymi.

TETA S.A. podpisała w lipcu br. umowę z Quest Software, na mocy której polska spółka została jedynym w naszym kraju dystrybutorem produktów amerykańskiej firmy. Quest Software oferuje oprogramowanie narzędziowe do zarządzania bazami danych i ich administrowania, dla systemów Oracle, Microsoft, IBM. W ofercie firmy znajdują się również narzędzia i rozwiązania do zarządzania infrastrukturą systemów klasy ERP/CRM oraz aplikacjami e-commerce i WWW. "Produkty Quest Software skierowane są przede wszystkim dla dwóch grup klientów - dla firm, które samodzielnie rozwijają aplikacje bazodanowe i dla podmiotów, które wykorzystują bardzo różne rodzaje aplikacji. Oprogramowanie amerykańskiego dostawcy pozwala administratorom tych baz danych ustawiać jak najbardziej optymalne parametry produktów oraz zarządzać nimi w bardziej zaawansowany sposób. Mają oni możliwość monitorowania wydajności baz danych i dobierania do nich odpowiednich narzędzi", powiedział Mirosław Zagórski z TETA SA.

Dotychczas polskie firmy zaopatrywały się w produkty Quest Software poprzez niemiecki oddział firmy, któremu podlegała cała Europa Środkowo-Wschodnia. Umowa firmy TETA z Quest Software jest kolejnym etapem ogłoszonej w czerwcu br. nowej strategii firmy polegającej na poszerzeniu działalności dystrybucyjnej.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200