TETA SA: 800 tys. zł zysku w I kwartale 2001

Firma uzyskała przychód w wysokości 9 mln zł. Spółka utrzymuje, że dobry wyniki finansowy był efektem wprowadzenia na rynek nowych produktów oraz wzrostu szybkości i efektywności wdrożeń systemów u klientów.

TETA SA zamyka I kw. 2001 z zyskiem 800 tys. zł. Przychody ze sprzedaży osiągnęły poziom 9 mln zł. Dobry wynik finansowy zarząd firmy uzasadnia ograniczeniem kosztów związanym z wzrostem szybkości i efektywności wdrożeń systemów u klientów oraz wprowadzeniem na rynek nowych wersji produktów. Firma podpisała także szereg kontraktów na wdrożenie oprogramowania m.in. w Rocwool Polska czy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika.

TETA opracowała nowe wersje swoich aplikacji działające w oparciu o system bazodanowy Oracle oraz wprowadziła do oferty nowy system TETA_CRM pracujący w technologii "thin client". W chwili obecnej kończą się jego pilotażowe wdrożenia.

Zobacz również:

  • Raport o stanie cyfrowej bankowości
  • IFS z sukcesem zakończył 2020
  • Google wyda 2,1 mld dol. na budynek biurowy w Nowym Jorku
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem ID[email protected]

TOP 200