TETA_2000 czyta kody kreskowe

Wrocławska firma TETA włączyła do systemu TETA_Majątek Trwały funkcję obsługi czytnika kodów paskowych oraz drukarki etykiet.

Dzięki rozszerzeniu moduły TETA_Majątek Trwały o funkcję obsługi czytnika kodów paskowych oraz drukarki etykiet, wrocławska firma przyczyni się do znacznego usprawnienia zarządzania środkami trwałymi, szczególnie w firmach borykających się z ich dużą ilością.

Dzięki kodom paskowym sporządzenie inwentaryzacji jest bardziej efektywne i trwa o wiele krócej, niż dotychczas. Pracownik, który ma wykonać spis z natury, nie musi już korzystać z wielostronicowego spisu środków trwałych. Dzięki wykorzystaniu nowego narzędzia firmy TETA wystarczy mu niewielkich rozmiarów przenośny czytnik kodów kreskowych. Wchodząc do określonego pomieszczenia pracownik wpisuje do czytnika symbol pomieszczenia, w którym się znajduje i sczytuje kody paskowe znajdujące się na wszystkich środkach trwałych. Po wprowadzeniu wszystkich potrzebnych danych podłącza przenośny terminal do komputera i przesyła dane do systemu TETA_MT. Aplikacja dokonuje automatycznego rozliczenia inwentaryzacji i generuje raport niezgodności. Dzięki niemu użytkownik od razu wie o wszelkich nieprawidłowościach w stanie środków trwałych.

System TETA_Majątek Trwały na podstawie danych zawartych w jego bazie danych generuje etykiety z kodami kreskowymi.

Etykiety w systemie TETA_MT są generowane przy użyciu dowolnej drukarki laserowej. Więcej ograniczeń dotyczy przenośnych czytników kodów kreskowych. TETA opracowała interfejsy do kilku najpopularniejszych typów, kolejne będą opracowywane na zlecenie klientów.

Nazwa produktu: rozszerzenie do modułu TETA_Majątek Trwały

Grupa produktowa: oprogramowanie

Grupa docelowa: średnie i duże przedsiębiorstwa

Źródło zakupu: TETA S.A., tel.(71) 323 41 00, www.teta.com.pl

Dostępność: już w ofercie

Cena: ustalana indywidualnie

Argumenty handlowe: umożliwia bardzo szybką ewidencję majątku trwałego, będąc przy tym rozwiązaniem łatwym w obsłudze

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200