Szybki pakiet z Oracle

Oracle poszerza ofertę o rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw. FastForward to przeznaczony do szybkiego wdrożenia system ERP, oparty na wybranych modułach pakietu E-Business Suite.

Oracle poszerza ofertę o rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pod nazwą FastForward firma będzie oferować system ERP, oparty na wybranych modułach pakietu E-Business Suite. Czas wdrożenia i koszt rozwiązania będą ustalone z góry.

Na pełny pakiet FastForward składa się serwer i narzędzia Oracle, usługi konsultingowe, szkoleniowe oraz roczne wsparcie techniczne. W celu skrócenia czasu potrzebnego na wdrożenie Oracle przygotował 10 gotowych zestawów dostosowanych do specyfiki różnych sektorów rynku. Podstawowymi modułami będą: Oracle FastForward Financials (księga główna, środki trwałe, należności i zobowiązania) oraz FastForward HRMS (zarządzanie płacami, sprawozdawczość, deklaracje, zestawienia podatkowe i raporty).

Zobacz również:

Pakiety FastForward zawierają także moduły zaopatrzenia internetowego i giełdy elektronicznej. Możliwość rozbudowy platformy obejmują narzędzia analityczne i stworzenie hurtowni danych. Jak zapewnia Oracle, czas wdrożenia systemu (w zależności od wybranej wersji) trwa od 60 do 180 dni.


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200