Szybki laser z dodatkami

Euroimpex wprowadza do sprzedaży moduły rozbudowujące najszybszą kolorową drukarkę laserową Nashuatec DSc38: moduł skanera i cyfrowej kopiarki, faksu oraz serwera dokumentów.

Euroimpex wprowadza do sprzedaży moduły rozbudowujące najszybszą kolorową drukarkę laserową Nashuatec DSc38: moduł skanera i cyfrowej kopiarki, faksu oraz serwera dokumentów. Teraz drukarka może być również urządzeniem wielofunkcyjnym, integrującym wszystkie procesy produkcji dokumentów w firmie. Wersja ta będzie występować pod nazwą Nashuatec DSc38+.

Drukarka laserowa Nashuatec DSc38 – dostępna na rynku już od kilku miesięcy – drukuje w kolorze z szybkością 28 stron A4 na minutę, a w skali szarości z szybkością 38 str./min. Pracuje z formatami papieru od A6 do A3 w rozdzielczości 1200 dpi. W standardzie jest wyposażona w kartę sieciową Ethernet, Adobe PostScript 3, 64 MB pamięci RAM oraz oprogramowanie do zarządzania urządzeniami Nashuatec SmartNet Monitor. Drukarkę można było rozbudować o moduł druku dwustronnego, dysk twardy 20 GB, kartę FireWire oraz o pamięć RAM – maks. do 384 MB.

Zobacz również:

Nowe możliwości Nashuatec DSc38+ to przede wszystkim moduł skanera umożliwiający przetwarzanie dokumentów na postać elektroniczną oraz dodający urządzeniu funkcję cyfrowej kopiarki kolorowej formatu A3. Skaner pracuje w rozdzielczości 600 dpi i 8 bitach na piksel. Szybkość skanowania w rozdzielczości 200 dpi to 20 stron A4 w kolorze lub 30 stron A4 mono. Wraz ze skanerem dostarczane są sterowniki TWAIN oraz program Nashuatec ScanRouter PRO.

Kopiarka jest wyposażona w szereg cyfrowych funkcji edycji obrazu oraz w zoom o zakresie od 25 do 400 procent. Sprawną pracę ma zapewniać pamięć kopiarki 192 MB (w standardzie) oraz dysk twardy 40 GB. Twardy dysk jest wykorzystywany również przez wewnętrzny serwer dokumentów pozwalający na przechowywanie, zarządzanie oraz edycję dokumentów zeskanowanych lub utworzonych na komputerach w sieci lokalnej. Do serwera dokumentów dołączony jest program Nashuatec DeskTop Binder. Dodatkową funkcją jest wysyłanie i odbieranie z urządzenia faksów. Nashuatec DSc38+ może pracować w standardzie G3 lub G4. Moduł faksu posiada własną pamięć 2 MB. Wszystkie moduły urządzenia mogą korzystać z opcji zarządzania papierem (finiszerów, sorterów itd.), z dodatkowych kaset na papier oraz automatycznego podajnika dokumentów.

Więcej informacji:

http://www.euroimpex.pl


TOP 200