Szybki LCD Sony

Sony wprowadza na polski rynek nowy, 17-calowy monitor LCD - model HS73P. W urządzeniu zastosowano nowatorską technologię ultra-bright, dzięki której wyświetlane przez panel kolory są wyjątkowo żywe i ostre.

Jak zapewnia producent, uzyskanie najwyższych parametrów obrazu możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki antyodblaskowej, pokrywającej ekran, która nie tylko zabezpiecza przed uciążliwymi odbiciami światła od powierzchni matrycy, ale także zabezpiecza kolory przed nadmiernym rozjaśnieniem i blaknięciem.

Szybki LCD Sony

Sony HS73P

Obraz wyświetlany przez Sony HS73P charakteryzuje się jasnością na poziomie 400cd/m2 oraz wysokim kontrastem - 500:1. Czas reakcji matrycy wynosi zaledwie 16ms, rozdzielczość natywna monitora to 1280 x 1024 piksele, zaś kąt widzenia (zarówno w pionie, jak i w poziomie) wynosi 160 stopni. Urządzenie wyposażono także w tryb ECO, który dostosowuje jasność ekranu do jego potrzeb i warunków oświetleniowych pomieszczenia. Zaletą monitora jest również ciekawy design - jego obudowa wykonana jest z tworzywa w dwóch odcieniach srebra i szarości, zaś podstawa ma kształt łuku. Przewidywana cena netto monitora to 2 470 zł.


TOP 200