Szerokopasmowy dostęp SDSL dla MSP

Firma Vanguard Managed Solutions wprowadziła do swojej oferty kartę G.SHDSL (szerokopasmowy dostęp do Internetu oparty na symetrycznej technologii DSL), którą można instalować w jej wielousługowych ruterach dostępowych obsługujących małe i średnie przedsiębiorstwa.

Karta transmituje dane przez standardowe okablowanie telefoniczne (miedź) i może obsługiwać aplikacje wymagające dużych przepustowości, takie jak: Voice over DSL, wideokonferencje czy wirtualne sieci prywatne IP (IP-VPN).

Karta G.SHDSL zapewnia szybki dostęp na poziomie T1/E1, transmituje dane w trybie pełnego dupleksu i jest rozwiązaniem standardowym, w odróżnieniu od wcześniejszych odmian technologii DSL, takich jak SDSL, SDSL2, HDSL czy HDSL2. Technologia G.SHDSL jest oparta na transmisji symetrycznej, co oznacza, że dane są przesyłane w obie strony (abonent/centrala i centrala/abonent) z taką samą szybkością.

Szerokopasmowy dostęp SDSL dla MSP
Karta jest wyposażona w jeden port (złącze telefoniczne RJ-11), który przesyła dane przez jedną parę okablowania miedzianego z szybkością od 198 Kb/s do 2,3 Mb/s, wspierając klasy usług ATM typu CBR, VBR-rt, VBR-nrt i UBR.

Karta udostępnia dodatkowo takie funkcje QoS (jakość usług), jak: Class Based Weighted Fair Queuing, IP TOS Prioritisation, DiffServ, Multilink PPP Fragmentation and Interleaving oraz Policy Based Routing. Dostępne są też opcjonalne rozwiązania, takie jak Point to Point over Ethernet (PPPoE) oraz Point to Point over ATM (PPPoA).

Więcej informacji o ruterach dostępowych firmy Vanguard można znaleźć na witryniehttp://www.vanguardmc.com . Kontakt: mailto:[email protected] .

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200