Szeptel podpisał umowę z Internet Partners

Szeptel podpisał wczoraj (16 lutego) z Internet Partners ramową umowę o współpracy. Porozumienie to ma jednak charakter wstępny i szczegółowy zakres współpracy firm zostanie dopiero ustalony. "Podpis...

Szeptel podpisał wczoraj (16 lutego) z Internet Partners ramową umowę o współpracy. Porozumienie to ma jednak charakter wstępny i szczegółowy zakres współpracy firm zostanie dopiero ustalony.

"Podpisanie tej umowy jest jednym z elementów strategii Internet Partners, która zakłada nawiązywanie współpracy z wieloma różnymi operatorami telekomunikacyjnymi na terenie Polski w celu świadczenia usług internetowych jak największej liczbie klientów, zainteresowanych szybkim dostępem do Internetu" - stwierdziła Anna Kęsicka, dyrektor marketingu Internet Partners.

Ponadto Szeptel podpisał umowy dotyczące kupna pakietu kontrolnego lub całości firm K2 i D&D InterCom. Głównym celem tych zakupów jest zdobycie rozwiazań pozwalających na tworzenie serwisów internetowych, w tym również handlu elektronicznego - poinformował Andrzej Bińkowski, dyrektor generalny Szeptela. Ponadto firma prowadzi rozmowy o przejęciu z kolejną firmą internetową, prowadzącą serwis poświecony rozrywce.

***

Szeptel przedstawił strategię rozwoju

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200