Systemy zarządzania dokumentami Nashuatec

W sprzedaży pojawiły się nowe systemy zarządzania dokumentami Nashuatec 2205 i Nashuatec 2705, integrujące środowiska pracy oparte na dokumentach papierowych i elektronicznych.

W sprzedaży pojawiły się nowe systemy zarządzania dokumentami Nashuatec 2205 i Nashuatec 2705, integrujące środowiska pracy oparte na dokumentach papierowych i elektronicznych.

Są to kolejne systemy - po Nashuatec 1505/1805 i Nashuatec 3525/4525. Pracują jako centra zarządzania przepływem dokumentów w działach, grupach roboczych oraz firmach średniej wielkości. Systemy oferują zaawansowane technologicznie opcje, takie jak narzędzia zarządzania drukiem i skanowaniem w sieci, zdalne monitorowanie urządzeń oraz wewnętrzny serwer dokumentów, dzięki któremu można przechowywać, edytować, dystrybuować i drukować na żądanie dokumenty elektroniczne, dokumenty kopiowane, drukowane, skanowane oraz dokumenty faksowe.

Zobacz również:

  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • Uprawnienia na Androidzie - jak złączyć bezpieczeństwo z wygodą

Systemy wyposażono w zintegrowaną płytę sterownika, która eliminuje potrzebę instalowania oddzielnych interfejsów serwera druku, skanowania oraz faksowania. Systemy mogą być wyposażone w interfejsy Ethernet i FireWire; obsługują języki PCL, RPCS oraz Adobe PostScript 3. Wraz z urządzeniem dostarczane jest oprogramowanie optymalizujące procesy pracy: Nashuatec SmartNet Monitor - do zarządzania urządzeniami i wydrukami w sieci, ScanRouter - do skanowania i dystrybucji dokumentów w sieci, PC-Fax - do zarządzania komunikacją faksową oraz Nashuatec DeskTop Binder - do elektronicznej archiwizacji, zarządzania przepływem edycji dokumentów.

Autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Nashuatec w Polsce jest Euroimpex.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200