Systemowy nadzorca

Program WinGuardian 3.0 pozwala w dużym stopniu zachować kontrolę nad poczynaniami użytkowników komputera - śledzi praktycznie każdy rodzaj działania i generuje odpowiednie raporty, np. w formie zrzutów ekranu.

Program WinGuardian, dostępny obecnie w wersji 3.0, to bardzo dobre narzędzie do zachowania kontroli nad poczynaniami użytkowników komputera. Aplikacja śledzi praktycznie każdy rodzaj działania i tworzy odpowiednie raporty, np. w formie zrzutów ekranu czy zestawienia odwiedzanych stron WWW. Generowane raporty WinGuardian może wysłać pocztą elektroniczną pod wskazany adres. Program jest przeznaczony głównie dla pracodawców, którzy chcą nadzorować swoich pracowników, ale nadaje się również dla rodziców, którzy chcą wiedzieć, co robią ich pociechy.

WinGuardian uruchamia się automatycznie w trakcie startowania systemu i działa w sposób niewidoczny dla użytkownika. Jego wyłączenie przez niepowołaną osobę jest bardzo utrudnione - program nie tworzy żadnej ikonki na pulpicie ani w menu start, ukrywa katalog, w którym przechowuje pliki. Nie jest widoczny w oknie Dodaj/Usuń programy w Panelu sterowania, a także po użyciu kombinacji klawiszy alt+ctrl+del.

Zobacz również:

WinGuardian 3.0 współpracuje z systemami Windows 98, Me, NT oraz 2000. Jego przydatność można wypróbować, korzystając z bezpłatnej, 15-dniowej wersji shareware. Pełna wersja kosztuje 39,95 USD.

Plik do pobrania: www.pcworld.com.pl/ftp/pc/programy/0258.html


TOP 200