System wideokonferencyjny iPower 9000

Qumak-Sekom zaoferowała zintegrowany terminal wideokonferencyjny serii iPower 9000 firmy Polycom, umożliwiający realizację połączeń z 12 lokalizacji jednocześnie.

System należy do serii rozwiązań wideokonferencyjnych funkcjonujących w sieciach IP. Rozwiązanie oferuje funkcje, takie jak: odświeżanie obrazu z częstotliwością 60 obrazów na sekundę, współdzielenie danych oraz podwyższona jakość dźwięku oraz możliwość inicjowania konferencji wielopunktowych bez ingerencji operatora. System obsługuje łącza: ISDN, IP, V.35, RS-449 w paśmie do 4 Mb/s w środowisku IP.

Seria iPower 9000 jest dostępna również z dodatkowymi opcjami: wbudowanym napędem DVD, udoskonalonym modelem kamery PowerCam Plus, płaskim ekranem do wyświetlania lub mocowania na ścianie oraz mikrofonem o kołowym zasięgu firmy ImageShare.

Zobacz również:

  • Zoom szuka szans na dalszy rozwój. Chce zainteresować klientów korporacyjnych
  • Zoom wprowadza limity w wersji darmowej

Wyposażenie dodatkowe stanowią: moduł do podłączenia komputera przenośnego lub jednostki centralnej oraz zestaw narzędzi umożliwiających sterowanie na ekranie kamerami dokumentowymi, magnetowidami i projektorami podłączonymi do systemu.

Obsługę konferencji ułatwia bezprzewodowa klawiatura wyposażona w kodowane kolorem przyciski do sterowania spotkaniem. Seria iPower 9000 jest częścią systemu Polycom Office - zintegrowanego rozwiązania interaktywnej komunikacji za pośrednictwem dźwięku, wideo i danych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200