System telefonii internetowej dla MSP

Firma 3Com jest twórcą systemu telefonii internetowej (IP) noszącego nazwę NBX V3000, który zastał opracowany z myślą o stosowaniu w małych i średnich firmach.

Urządzenie NBX V3000 mieści się w jednej obudowie (wyglądem przypomina standardowy przełącznik) i jest samowystarczalnym systemem telefonii IP zapewniającym szeroką gamę funkcji stosowanych w tym środowisku.

System NBX V3000 jest sprzedawany razem wieloma aplikacjami użytkowymi (oprogramowanie), takimi jak: automatyczna sekretarka, integracja z telefonią komputerową (CTI), poczta głosowa, graficzna reprezentacja szczegółów połączeń i możliwość tworzenia grup przyjmowania połączeń.

Użytkownicy mają też do dyspozycji takie narzędzia, jak: "call center", moduł zarządzania relacjami z klientami i narzędzia do tworzenia raportów połączeń. NBX V3000 może być integrowane z Microsoft Exchange i Lotus Notes (co pozwala wybierać adresatów bezpośrednio z książki adresowej) i jest wyposażony w zintegrowany system zarządzania bazujący na przeglądarce WWW.


TOP 200