System płacowy Eksperta

Zakład Techniki Komputerowej Ekspert z Gliwic (ul. Łużycka 16, p. 141) przygotował system płacowy, przeznaczony do obsługi działu rachuby płac dowolnego przedsiębiorstwa.

Zakład Techniki Komputerowej Ekspert z Gliwic (ul. Łużycka 16, p. 141) przygotował system płacowy, przeznaczony do obsługi działu rachuby płac dowolnego przedsiębiorstwa. Umożliwia on wprowadzenie, aktualizację i przechowywanie danych płacowych, wydruk list płac, kart zarobkowych, sortów pieniężnych, zestawień imiennych i sumarycznych oraz innych dokumentów. System zawiera moduł instalacyjny, pozwalający na konfigurację i modyfikację, stosownie do wymagań konkretnej firmy. Oprogramowanie przystosowane jest do pracy w sieci lokalnej, zgodnej ze standardem NetBIOS. Może być też wykorzystane do innych zastosowań, nie związanych bezpośrednio z systemem płac, np. do prowadzenia ewidencji i rozliczeń okresowych, takich jak: składki, pożyczki ratalne, należności od kontrahentów, itd.

Firma udziela rocznej gwarancji na poprawną pracę systemu; w tym okresie użytkownik otrzymuje bezpłatnie nowe wersje zakupionych przez siebie modułów.


TOP 200