System Mechanic Professional - pełen serwis Windows w jednej aplikacji

Bez regularnej opieki każdy komputer z czasem będzie pracował wolniej. Program System Mechanic Professional zadba jednak by w pececie nie pojawiło się zbyt dużo śmieci, a także zoptymalizuje i przyspieszy Windows. Aplikacja System Mechanic Professional poprawi również bezpieczeństwo danych użytkownika. Prezentujemy program System Mechanic Professional i zachęcamy do pobrania go za darmo.

System Mechanic Professional - pełen serwis Windows w jednej aplikacji

System Mechanic Professional 10.0

Pobierz: System Mechanic Professional 10.0.0

System Mechanic Professional, program do optymalizacji komputera, czyści Windows ze zbędnych danych, kasuje błędy systemu i poprawia jego wydajność. Tryb automatyczny szybko znajdzie wszystkie awarie, poinformuje o nich użytkownika i zaproponuje sposób naprawy. To wszystko po kliknięciu jednego przycisku. Jeżeli jednak jesteś zaawansowanym użytkownikiem komputera docenisz ręczny dostęp do funkcji - wszystkie narzędzia można również konfigurować samodzielnie i uruchamiać pojedynczo.

Zobacz również:

  • Cloudflare zapewni darmowy dostęp do ważnego komponentu swojej platformy
  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia

System Mechanic Professional spisuje się doskonale podczas optymalizacji rejestru systemowego, odnajduje na dysku i kasuje niepotrzebne pliki. Po usunięciu problemów dba, by nie pojawiły się one ponownie. System Mechanic Professional oczyszcza Windows i przyspiesza jego działanie oraz poprawia stabilność pracy. Monitoruje pamięć RAM i reorganizuje jej wykorzystanie przez programy. Pozbywa się również internetowych śmieci. Dzięki dopracowanej konfiguracji szybkość działania peceta może wzrosnąć nawet o 300%. Dodatkowo zwiększa się miejsce dostępne na twardym dysku. Przed zawieszaniem się i awarią chronią także funkcje naprawiające błędy nośników. Zaawansowane narzędzia diagnostyczne w System Mechanic Professional cały czas monitorują stan komputera i dostarczają informacji o jego konfiguracji i stanie. Ich pomocą wygenerujesz szczegółowe raporty opisujące zainstalowane urządzenia i oprogramowanie. Dostępny z System Mechanic Professional gadżet można umieścić na pasku bocznym i kontrolować na bieżąco stan systemu.

Osobna grupa funkcji w System Mechanic Professional odpowiada za bezpieczeństwo użytkownika. System Mechanic Professional blokuje oprogramowanie spyware i inne niebezpieczne pliki, chroni przed wirusami, robakami i trojanami. Zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości i przed dostępem osób nieuprawnionych, blokuje ataki hakerów. Testuje systemowe ustawienia bezpieczeństwa i konfiguruje Windows w taki sposób, by był odporny na znane zagrożenia.

Razem z System Mechanic Professional instalowane są dodatkowe narzędzia. DriveScrubber chroni przed pozostawieniem na dysku istotnych informacji kasując wszystkie dane w sposób uniemożliwiający ich odczytanie. Search and Recover służy do odzyskiwania przypadkowo skasowanych plików. Dostępny jest także antywirus i firewall autorstwa tego producenta.

Wersja testowa System Mechanic Professional działa 30 dni za darmo. Program nie ma polskiej wersji językowej.

Pobierz: System Mechanic Professional 10.0.0

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200