System ERP firmy Epicor w polsko-holenderskim joint-venture przemysłowym

Białostocka spółka Bianor produkuje części plastikowe i komponenty dla koncernów, takich jak: Phillips, Makita, Bosch i Zelmer.

System ERP firmy Epicor w polsko-holenderskim joint-venture przemysłowym
Od czerwca br. jako wsparcie dla procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych, montażu i dystrybucji spółka będzie wykorzystywać zintegrowany system ERP firmy Epicor. "Dotychczasowy system informatyczny przestał nadążać za rozwojem i wynikającymi z niego potrzebami naszej firmy. Wierzymy, że nowy system usprawni procesy biznesowe i zoptymalizuje działalność całego przedsiębiorstwa. Bianor jest w fazie wdrożenia kilku projektów biznesowych związanych zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami. Rozwijamy się w kierunku produkcji i zaopatrzenia naszych klientów w gotowe produkty, a system ERP będzie towarzyszył nam i wspierał w tym rozwoju" - podkreśla Hans de Haas, prezes firmy Bianor. System Epicor ERP swoim zasięgiem obejmie m.in. procesy związane z planowaniem produkcji, zamówieniami oraz działalnością finansowo-księgową. Zakończenie wdrożenia planowane jest na 1 czerwca 2011 roku. W pierwszym etapie w systemie będzie pracowało kilkudziesięciu pracowników białostockiej firmy.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200