Synergia skuteczności – backup według HPE i Veeam

Świat technologii musi nadążać za wyzwaniami, jakie przynosi rzeczywistość. Lawinowy przyrost danych stał się szansą dla wielu przedsiębiorstw, by w odpowiedni sposób pracować nad danymi, analizować je, wyciągać wnioski i w ten sposób budować swoją strategię biznesową i przewagę konkurencyjną. Ale jednocześnie z szansami kroczą zagrożenia. Organizacje, które transformowały w kierunku Data Driven Business, są szczególnie wrażliwe na jakiekolwiek „turbulencje” związane z dostępnością danych. O ile wiele organizacji, które pracują w klasycznym modelu biznesowym, dopracowało do perfekcji plany na wypadek utraty dostępności usług, wciąż pokutuje brak świadomości, że nawet najbardziej dostępna usługa bez szybkiego dostępu do danych jest nic nie warta.

Jak zatem zabezpieczać to paliwo XXI wieku, którego utrata może spowodować wielomilionowe straty dla organizacji, czy wręcz spowodować jej znikniecie z mapy biznesu.

Jak tworzyć skuteczny backup, na miarę współczesnego biznesu cyfrowego?

I wreszcie – jak efektywnie i szybko przywoływać dane?

Czy sojusz technologiczny HPE i Veeam może odpowiedzieć na potrzeby nowoczesnych organizacji?

Między innymi o tym rozmawiam z moimi gośćmi: Markiem Kozickim, Enterprise Solution Architect HPE oraz Tomaszem Krajewskim, Director Technical Sales - Eastern EMEA, Veeam.

Zapraszam do oglądania

Grzegorz Stech, Computerworld