Symantec: usługi ochrony punktów końcowych sieci

Firma udostępnia zarządzane usługi ochrony punktów końcowych zapewniające całodobowe monitorowanie i zarządzanie komputerami użytkującymi produkty ochronne Symantec.

Nowa usługa tej firmy jest pierwszą, służąca do zdalnego monitorowania desktopów. Usługa nie obejmuje reakcji na incydenty, ale ma zapewnić optymalne: wdrożenie, wydajność, skonfigurowanie i zarządzanie bezpieczeństwem punktów końcowych sieci.

Oprogramowanie agenta dodawane do konsoli zarządzania użytkownika usługi pozwala personelowi w centrum danych Symantec podejmować zadania wspomagające użytkownika w zakresie wdrażania i zarządzania desktopami.

W ramach usługi Symantec ma zapewniać pamięć online dla wszystkich raportów o incydentach oraz alarmach naruszenia bezpieczeństwa, co może pomóc użytkownikom w spełnianiu różnych wymogów w zakresie bezpieczeństwa, takich jak np. zalecenia Payment Card Industry (PCI), wymagające przechowywanie informacji przez szereg miesięcy. Cena usługi zaczyna się od 2500 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200