Sygnity zostaje dystrybutorem Huawei

W ofercie Sygnity znajdą się m.in. routery, switche, urządzenia firewall oraz systemy telekonferencyjne Huawei. Na dalszym etapie współpracy możliwe jest rozszerzenie gamy oferowanych produktów.

Sygnity informuje, że przedmiotem umowy jest oferowanie produktów Huawei na szesnastu rynkach europejskich. Umowa ta ma charakter dystrybucyjnej umowy ramowej, w której strony uzgodniły zasady współpracy. Zgodnie z postanowieniami umowy sprzedaż rozwiązań Huawei na rynkach innych niż polski odbywać się będzie za pośrednictwem sieci lokalnych partnerów budowanej przez Sygnity.

W oparciu o budowaną przez siebie sieć partnerską Sygnity zamierza oferować także własne rozwiązania na rynkach zagranicznych. Oferta ta skierowana będzie do kluczowych dla Sygnity sektorów: publicznego, utilities, bankowo-finansowego oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca z Huawei pozwoli Sygnity na realizację planów związanych z aktywnym świadczeniem usług poza granicami kraju oraz z dynamicznym rozwojem portfela oferowanych produktów.

Zobacz również:

  • Huawei prezentuje zaawansowaną ofertę rozwiązań dla centrów danych

Zawarcie tej umowy otwiera dla Sygnity możliwość zaistnienia na rynkach w Austrii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Finlandii, Grecji, Węgier, FYROM (Macedonii), Mołdawii, Serbii, Czarnogóry, Norwegii, Rumunii, Słowenii i Szwecji.

Zarząd Sygnity szacuje, iż współpraca z nowym partnerem pozwoli wygenerować przychody o wartości około 100 mln złotych do końca 2013 roku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200