Sygnity konsoliduje trzecią spółkę - Sygnity Technology

Zarząd Sygnity podjął uchwałę o konsolidacji kolejnej spółki zależnej. Przedstawiciele kierownictwa firmy spodziewają się, że połączenie nastąpi nie później niż w czerwcu br.

Konsolidacja jest elementem realizowanej od połowy ubiegłego roku strategii zakładającej uporządkowanie grupy kapitałowej. "Decyzja o połączeniu spółek została podjęta już dawno, czekaliśmy tylko na finansowanie. Pięć dni temu, informując o podpisaniu umowy z Bankiem ING, mówiliśmy, że pozyskane środki przyspieszą proces konsolidacji kolejnych spółek zależnych. Działania w Grupie Sygnity mierzone są dniami - to jest w naszym rozumieniu przyspieszenie, które w Grupie wprowadzamy od marca 2010 roku" - mówi Norbert Biedrzycki, prezes zarządu Sygnity. Rozwiązanie dotychczas oferowane przez Sygnity Technology, będą nadal rozwijane. Zostaną również włączone do oferty Sygnity. Wyspecjalizowana w rozwiązaniach teletechnicznych, systemach opracowania wydruków i korespondencji oraz projektowaniem, budową i utrzymaniem centrów danych firma Sygnity Technology będzie trzecią, po Aramie i Winuelu, spółką skonsolidowaną przez Sygnity w ostatnich miesiącach. Połączenie spółek Sygnity i Aram zostało zarejestrowane pod koniec maja 2010 roku. Natomiast konsolidację spółki Winuel zakończono w ostatnich dniach grudnia ubiegłego roku.

Czytaj też:

Netia planuje przyszłość - strategia na lata 2012-2020B3System połączyło się z Copi i Navipro

ePUAP w nowej szacie

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200