Świątynia sieci

W tym tygodniu rozpoczyna się w Warszawie wystawa i konferencja ComNet '96.

W tym tygodniu rozpoczyna się w Warszawie wystawa i konferencja ComNet '96.

II Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Technik Telekomunikacyjnych i Sieciowych ComNet Warszawa '96

rozpocznie się 19 czerwca w Warzsawie w Pałacu Kultury i Nauki. Wezmą w niej udział czołowi dostawcy technologii teleinformatycznej.

Podczas wystawy odbędzie się cykl wykładów poświęconych m.in. technologii ATM i jej zastosowaniom, wprowadzeniu do problematyki technologii bezprzewodowych, zarządzaniu sieciami teleinformatycznymi oraz technologiom przyszłości. Konferencja, będąca integralną częścią ComNetu, będzie składała się z trzech bloków tematycznych: rozwiązania dla sieci korporacyjnych, technologie i usługi telekomunikacyjne oraz globalna infrastruktura informacyjna (Internet)."Tegoroczny ComNet odwiedzą głównie menedżerowie branży teleinformatycznej i spoza niej, informatycy z przedsiębiorstw oraz liczna rzesza miłośników komputerów" -

twierdzi Marek Michalski z IDG Expo, zajmującej się organizacją imprezy.

Novell Polska wraz z partnerami stworzy największą dotychczas wystawienniczą sieć komputerową z dostępem do Internetu. Informacje targowe, program konferencji, spis wystawców i oferowanych przez nich produktów będzie można znaleźć na stworzonym specjalnie na tę okazję serwerze WWW, pod adresemhttp://www.pap.waw.pl./comnet.

W znajdującej się na terenie wystawy Karczmie Cybera zwiedzający będą mogli "pobuszować" po Internecie, korzystając z jednego z 40 znajdujących się tam komputerów. Zobaczyć tam będzie można także m.in. przeniesienie likwidowanej w Gdańsku galerii Spichrz 7 do przestrzeni wirtualnej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200