SurfControl WebFilter VS dla Nokia IPSO

Firma SurfControl wprowadziła na rynek rozwiązanie Web Filter VS dla platformy Nokia IPSO. Zapewnia ono skalowalne filtrowanie zawartości Internetu bezpośrednio na urządzeniach Nokia IPSO.

Oprogramowanie instalowane jest przez interfejs Nokia Voyager. Produkt pozwala na wdrożenie polityki korzystania z Internetu w firmie, zapewniając między innymi blokowanie banerów i okien reklamowych oraz kontrolę pobierania plików drogą analizy nagłówków wiadomości (MIME).

Określenie priorytetów przepustowości umożliwia wybranie kategorii i użytkowników, którzy otrzymają wyższy priorytet w dostępie do Internetu. Rozbudowana opcja raportowania zapewnia ponad 50 standardowych raportów, które mogą być dostosowywane zależnie od potrzeb.

Zobacz również:

  • Apple wydziela kolejne aplikacje od systemu iOS/iPadOS 16
  • Uwaga na te cztery aplikacje Android – zawierają malware Joker
  • Amazon instaluje kamery AI do monitorowania swoich kierowców

Produkt dostępny jest w sieci dystrybucyjnej Clico - autoryzowanego partnera firmy SurfControl (http://www.clico.pl/software/jsb-sc/html/vs_dla_nokia_ipso.html )

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200