Supernagrywarka wszystkiego

Nowy produkt LG, to nagrywarka umożliwiająca zapisywanie we wszystkich formatach DVD. Nagrywa płyty DVD+R\+RW, DVD-R\-RW oraz DVD-RAM. Dodatkowo, prędkość zapisu to maksymalnie aż 8x.

Supernagrywarka wszystkiego
Napęd obsługuje dyski: DVD (jedno- i dwustronne) , DVD-RW, DVD+RW, DVD+R, DC Digital Audio i CD-Extra, CD-Plus, CD-ROM, CD-ROM XA-Ready, CD-I, FMV, DC-TEXT, CD-Bridge, CD-R, CD-RW, Photo CD, Video-CD, DVD-VIDEO.

Nagrywarka GSA-4081B daje maksymalną prędkość zapisu DVD-R/RW i DVD+R/RW 8x.

Szczególnie dużo możliwości oferuje w pracy z formatem DVD-RAM, w przypadku którego pozwala dokonać zapisu na płycie aż do 100 tysięcy razy, a prawidłowość zapisu gwarantowana jest nawet na uszkodzonych nośnikach. W formacie tym możliwa jest edycja materiału wideo bezpośrednio na płycie, bez konieczności zgrywania na dysk twardy. DVD-RAM to jedyny format, w którym nie występuje konieczność finalizacji sesji. Dzięki zastosowaniu technologii Random Access, nagrywarka GSA-4081B daje szybki dostęp do danych.

Średni czas dostępu w przypadku CD-ROM to 135 ms, DVD-ROM – 155 ms, a DVD-RAM 185 ms.

Nagrywarka LG umożliwia odczytywanie płyt zabezpieczonych przez SafeDisc 2.5 i kopiowaniem przy zabezpieczeniu SafeDisc 2.5 czy LaserLock. Możliwy jest także poprawny odczyt płyt audio zabezpieczonych Key2Audio i Cactus Data Shield 100/200.

Stała szybkość transmisji DVD: jednostronne – 6880 do 16200 KB/s (5.1X-12X CAV), dwustronne: 4570 do 11080 KB/s (4.2 X – 8 X CAV). Bufor o pojemności 2 MB. Możliwy jest pionowy lub poziomy montaż urządzenia.

Cena urządzenia to 829 zł.

Dystrybucja:

http://www.lge.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200