Superklawiatura

Cherry Mikroshalter GmbH oferuje klawiaturę "2100", zgodną ze standardem IBM, posiadającą 23 programowalne klawisze funkcyjne, które każdy użytkownik może wykorzystywać w sposób przez siebie ustalony.

Cherry Mikroshalter GmbH oferuje klawiaturę "2100", zgodną ze standardem IBM, posiadającą 23 programowalne klawisze funkcyjne, które każdy użytkownik może wykorzystywać w sposób przez siebie ustalony. Mogą ułatwiać pracę w takich zastosowaniach jak CAD, grafika czy przetwarzanie danych. Wewnętrzna pamięć 2 - 8 kB pozwala na zapamiętanie każdej z 10 funkcji, jakie może pełnić każdy z klawiszy. Oprogramowanie klawiatury można wprowadzać jednocześnie z programem zasadniczym. Poza częścią alfabetyczną (dostępną w wersjach językowych m.in. niemieckiej, angielskiej, francuskiej) klawiatura posiada wydzieloną część do obsługi kursora i oddzielne klawisze numeryczne. Wyposażona jest także w sygnalizację stanów NumLock, CapsLock i ScrollLock. Kosztuje 396 DEM.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200