Super serwer do wirtualizowania danych

Hitachi Data Systems wprowadził na rynek w połowie września urządzenie najwyższej klasy do wirtualizowania danych przechowywanych w pamięciach masowych, reklamując je jako rozwiązanie typu "wszystko w jednej puli".

Super serwer do wirtualizowania danych
TagmaStore Universal Storage Platform, bo o tym produkcie mowa, jest produktem z najwyższej półki i może zarządzać danymi o ogólnej pojemności do 32 petabajtów (32 miliony gigabajtów), traktując je jako jedną pojedynczą pulę informacji. Dane mogą być przechowywane w pamięciach masowych różnych typów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. HDS twierdzi, że jest to najpotężniejszy tego rodzaju system, jaki został do tej pory zaprojektowany.

Ale TagmaStore to nie tylko możliwość obsługi 32 PB danych i olbrzymia wydajność (2 mln operacji I/O na sekundę i wewnętrzna przepustowość rzędu 81 GB/s), ale nowe metody partycjonowania, sortowania i kopiowania danych, w tym rozwiązania oparte na nowatorskiej technologii sieciowej Universal Star Network.

Jak już powiedziano, jest to sprzęt najwyższej klasy przeznaczony dla bardzo wymagających użytkowników. Dlatego urządzenie TagmaStore w podstawowej konfiguracji kosztuje 700 tys. USD

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200