Super jasne projekcje

Firma ProAUDIO-AVT wprowadza na polski rynek nowy, "konferencyjny" projektor firmy Mitsubishi Electric – model LVP-X500. Urządzenie charakteryzuje się znakomitymi parametrami i stosunkowo wysoką ceną.

Firma ProAUDIO-AVT wprowadza na polski rynek nowy, "konferencyjny" projektor firmy Mitsubishi Electric – model LVP-X500.

Urządzenie charakteryzuje się bardzo wysoką jasnością obrazu – na poziomie 3700 ANSI lm. Wyposażono je m.in. w system "Natural Color Matrix", który umożliwia precyzyjne i wierne odtwarzanie kolorów, gwarantując ich doskonałe nasycenie i odróżnienie odcieni. Pracę z LVP-X500 ułatwia równiez System IRIS (Intelligent Room Illumination Sensor) - automatycznie dostosowując parametry obrazu do warunków oświetleniowych panujących w danym pomieszczeniu.

Nowy projektor Mitsubishi oferuje również funkcję PIP, która umożliwia równoczesne wyświetlanie obrazu z drugiego źródła wizyjnego i przesuwanie go w dowolne miejsce ekranu. Urządzenie wyposażono również w gniazda Smart Hub (umożliwiające podłączenie projektora do sieci komputerowej LAN i przesyłanie np. plików do prezentacji), interfejs DVI oraz RS232. Projektor objęty jest trzyletnią gwarancją. Kosztuje 9264 EUR.

Więcej informacji:

http://www.mitsubishi-projector.com

http://www.proaudio.pl


TOP 200