SunSystems w Apsys Polska

Hogart wdrożył we francuskiej firmie deweloperskiej, od czterech lat działającej na polskim rynku, system wspomagający zarządzanie SunSystems.

Spółka Hogart ukończyła projekt wdrożeniowy w polskim przedstawicielstwie francuskiego inwestora i dewelopera centrów handlowych w Europie - Apsys. Adaptacja objęła oprogramowanie wspomagające zarządzanie pod nazwą SunSystems, angielskiego producenta Systems Union. Aplikacja obsługuje za pośrednictwem Internetu czternaście centrów handlowych na obszarze kraju, w których udziałowcem jest Apsys Polska.

System zastosowany na potrzeby Apsys zawiera moduły SunFinancials, Sales Invoicing oraz część obsługującą rozbudowane połączenia bankowe pozwalające na współpracę z trzema bankami. Dalsza rozbudowa systemu obejmie wprowadzenie pakietu Vision - systemu klasy BI (Business Inteligence), wraz z modułem obsługującym zaawansowane raportowanie.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Dzięki tej platformie z usług analityki AI będzie mogło korzystać coraz więcej firm

Firma Apsys działa w Polsce od 1997 r. Spółka zajmuje się inwestowaniem w centra i pasaże handlowe. Francuskie konsorcjum zainwestowało do tej pory w Polsce m.in. w budowę centrów handlowych w Jankach k. Warszawy oraz Korona we Wrocławiu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200