SunSystems 5 u operatora logistycznego Geodis

Zakończyło się wdrożenie zintegrowanego systemu biznesowego SynSystems 5 w dwóch polskich spółkach koncernu Geodis. Oprogramowanie wspiera m.in. zarządzanie finansami w całej grupie kapitałowej.

Według przedstawicieli koncernu Geodis system zintegrował i zautomatyzował najważniejsze procesy związane z finansami, księgowością i obsługą rozliczeń w obu firmach. Dzięki temu w obu spółkach obszarami tymi może zarządzać jedna osoba. Oprogramowanie zostało zintegrowane z systemem GETrans, wykorzystywanym przez spółki Geodis Calberson Polska i Giraud International Polska do obsługi transportu. Uruchomiono również system obsługi płatności i przelewów bankowych. System wspiera również tworzenie raportów i analiz. Oba wdrożenia trwały po trzy miesiące. Projekty wdrożeniowe zrealizowano przy wykorzystaniu metodyki OPIM. Przeprowadzili je specjaliści firmy Hogart.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200