Sun certyfikuje zasilacze APC

APC Smart-UPS 2200 z oprogramowaniem „PowerChute plus” na platformę Solaris uzyskał certyfikat zgodności z serwerem Sun Enterprise 450.

APC Smart-UPS 2200 z oprogramowaniem „PowerChute plus” na platformę Solaris uzyskał certyfikat zgodności z serwerem Sun Enterprise 450.

Certyfikat Solaris Ready gwarantuje zgodność operacyjną rozwiązania obejmującego awaryjny zasilacz APC Smart-UPS i oprogramowanie PowerChute plus ze środowiskiem operacyjnym Solaris w wersji na platformę SPARC (SPARC Platform Edition) i na platformę Intela (Intel Platform Edition).

Zasilacz Smart-UPS 2200 posiada inteligentny system zarządzania akumulatorami, możliwość wymiany akumulatorów bez przerywania pracy, możliwość wymiany akumulatorów przez użytkownika, a także funkcje SmartBoost i SmartTrim, które ułatwiają zapewnienie urządzeniom o krytycznym znaczeniu regulowanego zasilania. Oprogramowanie do zarządzania zasilaniem PowerChute plus zapewnia automatyczne zamykanie systemu bez udziału operatora, a także udostępnia ważne funkcje związane z zarządzaniem i diagnostyką, które dają administratorom sieci elastyczne możliwości konfigurowania sposobu, w jaki Smart-UPS reaguje na zdarzenia związane z zasilaniem.

Bliższe informacje:

APC

Powstańców Śląskich 44

01-381 Warszawa

Telefon: (22) 666 00 11

Fax: (22) 666 00 22

[email protected]

www.apcc.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200