Sun bez cenzury

Jak wygląda praca nad nowymi projektami realizowanymi przez koncern? Jak oceniają swoją pracę pracownicy Sun Microsystems? Jeszcze niedawno, żeby uzyskać odpowiedź na te i szereg innych pytań trzeba było liczyć na pracowników działu PR - teraz, w ramach usprawnienia komunikacji ze światem zewnętrznym, szefowie Sun'a postanowili stworzyć witrynę Sun Bloggers, otwartą dla wszystkich pracowników korporacji, prowadzących dzienniki internetowe (blogi).

Komunikacja na stroniehttp://Blog.sun.com/roller odbywa się w sposób zupełnie nieskrępowany i bez żadnej ingerencji ze strony działów PR i marketingu. Zdaniem przedstawicieli Sun Microsystems, nowa witryna jest odpowiedzią na nowe potrzeby komunikacyjne klientów, użytkowników i specjalistów korzystających z produktów koncernu, dla których większość komunikatów publikowanych przez działy marketingu i PR jest pozbawiona znaczenia.

Sun Microsystems jest kolejną dużą firmą, która decyduje się na taki krok - podobne witryny otworzyły niedawno także Microsoft i PepsiCo.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200