Sun ZFS Backup Appliance - kopie zapasowe dla systemów Oracle

Sun ZFS Backup Appliance to nowe zintegrowane rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla systemów Oracle Exadata, Exalogic Elastic Cloud i SPARC SuperCluster T4-4, które według producenta, zapewnia wydajność odtwarzania danych po awarii nawet 4-krotnie większą od konkurencyjnych produktów oferowanych przez NetApp i EMC.

Rozwiązanie wykorzystuje firmową technologię Hybrid Columnar Compression i zapewnia tworzenie kopii zapasowych z przepustowością 20 TB na godzinę oraz odtwarzanie w tempie 9,4 TB na godzinę. Ta wysoka przepustowość wynika z kopiowania tylko unikatowych danych.

Sun ZFS Backup Appliance nie wymaga dodatkowego oprogramowania po stronie hosta ani dodatkowej mocy obliczeniowej procesora. Jest dostępne w dwóch konfiguracjach: High Performance oraz High Capacity oferowanych jako urządzenie montowane fabrycznie w stelażu systemów Oracle i wyposażone w odpowiednie okablowanie, co pozwala uniknąć konieczności dostrajania sprzętu.

Zobacz również:

  • TikTok zmienia strategię dotyczącą bezpieczeństwa danych
  • Tworzenie kopii zapasowych baz danych zależy od sposobu ich dostarczania
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200