Studio PCTV USB w ofercie Cadena Systems

Cadena Systems, autoryzowany dystrybutor firmy Pinnacle Systems wprowadza do sprzedaży Studio PCTV USB - zewnętrzny tuner telewizyjny podłączany do komputera przez złącze USB.

Studio PCTV USB oferowane przez Cadena Systems jest urządzeniem współpracującym z każdym komputerem lub notebookiem wyposażonym w złącze USB i może być do nich podłączane bez konieczności zamykania systemu i wyłączania sprzętu z sieci. Dzięki wejściom video (S-video oraz composite) i audio oraz oprogramowaniu Pinnacle Studio, umożliwia zgrywanie oraz edycję sekwencji wideo na dysk twardy komputera i zapisywanie materiału w postaci plików AVI lub MPEG-1. Urządzenie umożliwia również zapisywanie pojedynczych klatek obrazu TV (tzw. snapshot). Studio PCTV USB dostarczane jest w zestawie z kablem USB oraz audio i oprogramowaniem zawierającym m.in. Pinnacle Systems Studio (edycja video), Title Deko (tworzenie napisów), Sonic Desktop SmartSound (edycja dźwięku) oraz aplikacjami do obsługi TV i radia pod Windows 98.

Sugerowana cena Studio PCTV USB dla użytkownika końcowego - 389 zł + VAT.

Cadena Systems

tel.: (61) 817 30 22

fax: (61) 817 30 50

www.cadena.com.pl/

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200