Strategia dobrego backupu

Podobno gdy dotykamy materii backupu, oznacza to, że z danymi jest już naprawdę źle... Czy to prawda? Zapraszamy do słuchania kolejnego podcastu Tech Trends.

W poprzednim odcinku podcastu rozmawialiśmy z Piotrem Drągiem z HPE, Tomaszem Turkiem z Veeam i Piotrem Koniecznym z Niebezpiecznika.pl o ransomware i ludzkich słabościach. O tym, jak hackerzy potrafią wykorzystać nasze lenistwo czy skłonność do chęci oszczędzania na zabezpieczaniu danych. W tym odcinku wraz z ekspertami z Veeam i HPE będziemy rozmawiać, co robić, gdy przed ransomware padnie już ostatni firmowy bastion i dane trzeba jednak odtworzyć, by firma mogła wrócić do funkcjonowania. Na pomoc firmowym danym przychodzi technologia backupu. Co w tej kwestii ma do powiedzenia Veeam i jak jego oprogramowanie współpracuje z rozwiązaniami hardware HPE? Gdzie odkładać kopie danych i jak sprawdzać, co tak naprawdę się w nich znajduje? Na te pytania, ale też na wiele innych, znajdziecie odpowiedzi w podcaście "Strategia dobrego backupu".

Zobacz również:

  • Nowy podcast Computerworld Tech Trends
  • Bezpieczeństwo w każdym środowisku
  • HPE wspiera badania nad technologiami kwantowymi
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200