Strachy na lachy

W przyszłym miesiącu rozpoczną się prace lokalizacyjne nad ciekawie zapowiadającą się grą pt. Ghost Master, w której głównym zadaniem graczy będzie straszenie mieszkańców pewnego małego miasteczka przy pomocy bandy lekko zakręconych duchów.

Akcja gry toczy się w miasteczku Gravenville, w którym dochodzi do serii niewyjaśnionych zdarzeń paranormalnych. Zadaniem gracza, który zostaje Ghost Masterem (nieżyjącym już przedstawicielem licznej społeczności potępionych) będzie wyjaśnienie zaistniałych w Gravenville zdarzeń. Do dyspozycji gracza oddano grupę niesfornych i lekkomyślnych duchów, które, strasząc mieszkańców miasta w najróżniejszych lokacjach (np. w pociągu, akademiku studenckim, czy w bazie marines), mają pomóc w rozwiązaniu zagadki. Ghost Master w ciekawy sposób połączy elementy gier strategicznych, przygodowych i tzw. simsów, parodiując przy okazji znane horrory i inne filmy.

GM oferuje 15 kampanii, rozgrywających się w 12 różnych lokacjach, 50 rodzajów duchów, które będą mogły uczyć się aż stu pięćdziesięciu mocy czy sztuczek, pozwalających im efektywnie straszyć śmiertelników zamieszkujących Gravenville.

Zobacz również:

  • Ta gra wideo pomoże użytkownikom Twittera chronić swoje dane
  • Kryzys na rynku półprzewodników - najnowsze prognozy ekspertów

Gra zostanie wydana przez CD Projekt w polskiej wersji językowej, a jej premiera przewidziana jest na lipiec br. Cena została ustalona na poziomie 99,90 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200