Stor/QM for Windows

Microbank Software Inc. oferuje pakiet Stor/QM for Windows, analizujący i przetwarzający informacje napływające do użytkowników pracujących w sieci.

Microbank Software Inc. oferuje pakiet Stor/QM for Windows, analizujący i przetwarzający informacje napływające do użytkowników pracujących w sieci. Jego możliwości są znacznie szersze niż standardowych programów do przeglądania zbiorów. Stor/QM analizuje informacje i pozwala na dostęp nie tylko do całych zbiorów, ale także do wybranych ich fragmentów, ułatwia tworzenie zbiorczych raportów oraz przenoszenie informacji do innych aplikacji pod Windows (np. Excela) przy wykorzystaniu techniki DDE.

Program po zainstalowaniu wykonuje automatycznie cztery podstawowe funkcje: Reconcilement - sprawdza, czy wszystkie napływające raporty zostały zapisane na dysku serwera, Indexing - określa słowa kluczowe za pomocą których użytkownicy mogą lokalizować informacje umieszczone przez Stor/QM w różnych polach danych, Compression - dokonuje kompresji zbiorów, Archiving - archiwizuje zbiory, które mają być przechowywane przez dłuższy czas.

Cena pakietu Stor/QM zależy od liczby użytkowników w sieci i zaczyna się od 25 tys. USD.


TOP 200