StarOffice z licencją dla jednego użytkownika

Veracomp wprowadził do oferty jednostanowiskową wersję oprogramowania StarOffice 6.0 PL. Dotychczas aplikacja oferowana była z licencją dla pięciu użytkowników. Dzięki wersji jednostanowiskowej oprogramowanie dostępne jest teraz dla osób pracujących indywidualnie.

Oprogramowanie StarOffice 6.0 PL adresowane jest do osób poszukujących taniego i funkcjonalnego pakietu biurowego. Jest alternatywą dla programu Microsoft Office. Zawiera następujące narzędzia:

-StarOffice Writer - umożliwia przygotowywanie dokumentów, zawiera szablony listów i notatek, bez znajomości HTML pozwala tworzyć i umieszczać w sieci strony internetowe, wykonywać obliczenia w tabelach oraz tworzyć wykresy, które ilustrują dane z tabel.

-StarOffice Impress - służy do przygotowywania prezentacji za pomocą gotowych szablonów i grafiki, oraz do konwertowania prezentacji do formatu HTML.

Zobacz również:

  • Google zainwestuje 9,5 mld dol. w biura i centra danych
  • Microsoft rozszerza program bug bounty

-StarOffice Calc - umożliwia przeprowadzanie obliczeń i analiz na arkuszach kalkulacyjnych.

-StarOffice Draw - pozwala dołączać do dokumentów StarOffice diagramy i grafikę tworzone przy pomocy narzędzi do rysowania i gotowych szablonów.

-StarOffice Base - umożliwia szybki dostęp do danych.

-StarOffice Formulas - służy do tworzenia wzorów matematycznych.

Wszystkie narzędzia pakietu są zintegrowane, dzięki temu rysowanie wykresów, galeria, narzędzia graficzne dostępne są w każdej z aplikacji poprzez rozwijane menu. Grafika i obrazy mogą być w prosty sposób przenoszone do innych dokumentów.

Połączenie źródeł danych umożliwia zarządzanie dokumentami umieszczonymi w różnych plikach i aplikacjach. StarOffice 6.0 PL zapewnia również łatwe zarządzanie adresami poczty elektronicznej. Wykrywa, z której książki adresowej (StarOffice, LDAP, Mozilla, Outlook, Windows) użytkownik aktualnie korzysta i automatycznie integruje ją z pakietem 6.0. Dodatkowo aplikacja współpracuje z oprogramowaniem MS Office. Dzięki temu możliwe jest zapisywanie dokumentów w formacie MS Office i ich odczytywanie.

Oprogramowanie współpracuje z platformami systemowymi: Windows 95; Windows 98; Windows ME; Windows 2000; Windows XP; Solaris oraz Linux. Użytkownicy i osoby zainteresowane oprogramowaniem ewentualne wątpliwości mogą skonsultować pod numerem infolinii StarOffice: 0 801 801 701.

StarOffice 6.0 PL z licencją dla jednego użytkownika jest oferowany w dwóch wersjach. Pierwsza z nich wyposażona jest wyłącznie w dokumentację w formie elektronicznej (PDF). W wersji drugiej obok dokumentacji elektronicznej dostępna jest także dokumentacja drukowana.

Sugerowana cena detaliczna netto oprogramowania z licencją dla jednego użytkownika wraz z drukowaną dokumentacją wynosi 490 zł, natomiast z dokumentacją PDF 350 zł.

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200