SpyBot Search & Destroy - wreszcie wersja 1.4!

Pojawiło się długo oczekiwane wydanie znakomitego programu do wykrywania złośliwego oprogramowania. Główne nowości to szybsze przeszukiwanie dysków, usprawnione narzędzia wykrywające oraz zmiany w interfejsie.

SpyBot Search & Destroy - wreszcie wersja 1.4!
Program skanuje dysk komputera w poszukiwaniu podejrzanych elementów: wpisów do rejestru, programów rejestrujących teksty wpisywane z klawiatury, czyli tzw. keyloggerów. Co więcej, SpyBot wykrywa również pliki cookies, pochodzące z serwisów reklamowych, zbierających dane o użytkownikach. Zaletą programu jest fakt, że sprawdza pamięć podręczna nie tylko Internet Explorera, ale również Netscape'a i Opery.

Po zakończeniu skanowania Spybot umożliwia naprawę wykrytych nieprawidłowości (użytkownik może wybrać, które elementy mają zostać zmodyfikowane). Program dostępny jest w języku polskim. Więcej informacji jest dostępnych na stronie producenta.

Zobacz również:

  • Fałszywe instalacje Windows 11 trafiają na komputery firm
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200