"Spotkajmy się na Państwie 2.0" - Dariusz Piotrowski, Dell Technologies Polska

"Dla nas jako firmy technologicznej udział w konferencji Państwo 2.0 jest niezwykle istotny, ponieważ możemy nie tylko zaprezentować swoje rozwiązania i podejście do pracy z sektorem publicznym, ale również posłuchać, w jaki sposób przedstawiciele administracji publicznej myślą o cyfrowej transformacji" - mówi Dariusz Piotrowski, VP & General Manager w firmie Dell Technologies Polska. Konferencja Państwo 2.0 już 5-6 marca.

Państwo 2.0 to jedno z niewielu miejsc, gdzie możemy spotkać się, podyskutować, posłuchać o nowoczesnych technologiach i trendach, wymienić doświadczeniem, czasem nawet podebatować mając inne opinie - mówi Piotrowski. "Ale właśnie z tych debat wynikają potem fantastyczne projekty dla sektora publicznego" - dodaje dyrektor generalny Dell Technologies Polska.

Państwo 2.0 umożliwia wszystkim uczestnikom wymianę doświadczeń i transfer wiedzy. "Czasy gotowych rozwiązań IT, branych 'prosto z półki', odeszły w przeszłość. Dziś cyfryzacja to dyskusja nad znalezieniem optymalnych rozwiązań dla najważniejszych procesów." - przekonuje przedstawiciel Dell Technologies Polska.

Zobacz również:

  • Za nami Państwo 2.0

Sztuką jest właściwy wybór technologii, które będą efektywne tak dla obywateli, jak i procesów wewnętrznych. Sfera publiczna nie może sobie pozwolić na rozwiązania nieefektywne kosztowo

- podkreśla.

Informatyzacja sektora publicznego jednak ciągle postępuje, nawet jeżeli nie są to wyłącznie duże projekty z pierwszych stron gazet, a jedynie usprawnienia procesów.

Konferencja Państwo 2.0 obchodzi w 2020 r. okrągły jubileusz – jest organizowana po raz dziesiąty. Podobnie jak poprzednio, tematyka konferencji jest skierowana do przedstawicieli centralnej i wojewódzkiej administracji rządowej, osób odpowiedzialnych za strategiczne decyzje w sferze życia publicznego i zarządzania rozwojem społeczności lokalnych oraz dyrektorów IT i inne osoby odpowiedzialne za wsparcie teleinformatyczne procesów w urzędach.

Więcej informacji: strona konferencji Państwo 2.0.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200