Społeczne konsultacje w sprawie e-podręczników

Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE), realizujący w imieniu Ministerstwa Edukacji Narodowej program "E-podręczniki do kształcenia ogólnego", uruchomił ankietę konsultacyjną. Do końca października br. będzie można wyrazić opinię na temat kształtu e-podręczników tworzonych w ramach projektu "Cyfrowa Szkoła".

"Zależy nam, aby e-podręczniki jak najlepiej spełniały oczekiwania nauczycieli i uczniów. Stąd pomysł na stworzenie ankiety, która umożliwi zebranie wskazówek od wszystkich zainteresowanych" - mówi Krzysztof Wojewodzic, koordynator projektu z ramienia Ośrodka Rozwoju Edukacji. Do wypełnienia ankiety zaproszone zostały grona pedagogiczne szkół, organizacje nauczycielskie, a także te zrzeszające rodziców dzieci w wieku szkolnym. Ankieta dostępna jest dla na stronie: www.epodreczniki.pl/ankieta. "Sugestie zebrane od zainteresowanych mają być wsparciem w pracach nad optymalnym modelem e-podręcznika" - deklarują przedstawiciele ORE.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200