Specjalna strefa: 25 lat Computerworld

25 lat temu startowała polska branża IT. Wtedy, jesienią 1990 roku, ukazał się też pierwszy numer Computerworld Polska. Prezentujemy najpopularniejsze wśród naszych Czytelników materiały z ostatnich 25 lat.

W jubileuszowym wydaniu Computerworld, które ukaże się w grudniu 2015 roku, przypominamy, co wydarzyło się w polskiej informatyce na przestrzeni ostatnich 25 lat. W oparciu o informacje z 23 edycji publikowanego co rok raportu Computerworld TOP200 prezentujemy największe firmy minionego 25-lecia oraz analizę znaczenia informatyki dla polskiej gospodarki.

Spoglądamy również w przyszłość i próbujemy wskazać, co czeka informatykę w ciągu kolejnych 10 lat: jakie przełomowe technologie mogą pojawić się w tym czasie, jak zmienia się rola IT w biznesie i jakie stworzy to wyzwania zarówno dla dostawców technologii, jak i działów informatyki w przedsiębiorstwach.

Zapraszamy też do strefy przygotowanej specjalnie z okazji 25-lecia Computerworld. Prezentujemy w niej niektóre, najpopularniejsze wśród naszych Czytelników materiały z ostatnich 25 lat. Trzymajcie rękę na pulsie, bo strefę będziemy aktualizować o specjalne materiały, aż do końca grudnia!

Specjalna strefa: 25 lat Computerworld


TOP 200