Specjalna oferta sieciowa JTT

Na targach $Komputer Expo 2002$ JTT Computer zaprezentowała Profit - program promocyjny na budowę sieci komputerowej (na 5-40 stanowisk) w małych i średnich firmach. Komponenty kupowane w pakiecie są tańsze niż nabywane oddzielnie.

Na targach Komputer Expo 2002 JTT Computer zaprezentowała Profit - program promocyjny na budowę sieci komputerowej (na 5-40 stanowisk) w małych i średnich firmach. Komponenty kupowane w pakiecie są tańsze niż nabywane oddzielnie.

Na Profit (oferowane są 4 zestawy) składają się: kompleksowe rozwiązanie umożliwiające budowę małych i średnich sieci komputerowych oraz dostęp do Internetu, doradztwo i wsparcie techniczne, a także programy demonstracyjne.

Zobacz również:

  • Wi-Fi 7 - kompendium wiedzy o nadchodzącym standardzie
  • Przeglądarka Edge wspiera dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa
  • Microsoft rozszerza program bug bounty

Profit 5 i Profit 10 to sieci komputerowe na 5 i 10 stanowisk, oparte na: infrastrukturze sieci bezprzewodowej Enterasys RoamAbout, komputerach Adax Alfa, serwerach Adax FrontOffice/NetOffice. Zastosowane mechanizmy autoryzacji i enkrypcji oraz obsługa standardu 802.1x sprawiają, że taka architektura jest zgodna z Secure Harbor firmy Enterasys. Zastosowanie opcjonalnego rutera X-Pedition 1000 umożliwia podłączenie sieci do Internetu, gdzie można korzystać z technik e-biznesowych.

Profit 20 i Profit 40 to sieci komputerowe na 20 i 40 stanowisk dla średnich firm, składające się z: przełączników wieżowych Enterasys Vertical Horizon, komputerów Adax Alfa/Delta i serwerów Adax NetOfficePro/e-Net. Opcjonalnie instalacje mogą zostać oparte na przełącznikach modularnych warstw 2/3/4 Enterasys Matrix E1, umożliwiających zastosowanie wyrafinowanych metod kontroli dostępu i zarządzanie ruchem w sieci LAN. Zarówno rozwiązania wieżowe, jak i modularne są łatwe w rozbudowie i umożliwiają wykorzystywanie różnnych technologii ethernetowych (Ethernt, Fast i Gigabit Ethernet). Dodatkowy ruter umożliwia dostęp do Internetu, połączenie z drugim oddziałem firmy oraz wykorzystanie i świadczenie nowych usług e-biznesu.

Do wszystkich zestawów dodawane jest oprogramowanie do zarządzania firmą CDN OPT!MA.

Jak podaje dostawca, kupując np. zestaw Profit 10 można zaoszczędzić 4357 zł w stosunku do zakupu osobno poszczególnych jego elementów. Szczegółowy cennik: www.jtt.pl .

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200