Spam Monitor

Aplikacja uchroni nas przed niechcianymi wiadomościami, które coraz bardziej stają się dokuczliwe. Po jej zainstalowaniu nie bedziesz musiał oglądać reklam, gratulacji o wygranej na loterii lub zachęty do odwiedzenia specyficznych serwisów internetowych

Spam Monitor
Program jest bardzo łatwy w instalacji i użytkowaniu. Jego prostota idzie w parze z możliwościami - dzięki zaawansowanej technologii filtrowania znakomicie ochrania skrzynkę pocztowa przed zalewającym nas spamem.

Narzędzie działa w tle (widoczne jest tylko na pasku systemowym) i automatycznie wykrywa niechciane wiadomości przychodzące na nasze konto. Korzystając z lokalnej listy zablokowanych oraz zaufanych nadawców, dodatkowych filtrów oraz informacji pobieranych z Internetu (na przykład o znanych domenach zajmujących się wyłącznie wysyłaniem reklam) narzędzie zablokuje śmieci zanim zaczną nas denerwować.

Zobacz również:

  • Twitter codziennie usuwa ponad milion kont spamowych

Dla zaawansowanych użytkowników Spam Monitor 2.5 oferuje dodatkowe opcje i ustawienia. Współpracuje z najpopularniejszymi klientami pocztowymi POP3 oraz IMAP4 (m.in. Outlook, Outlook Express, Eudora, Incredimail, czy Netscape). Dla ułatwienia konfiguracji instalator zawiera kreator ustawień "krok po kroku", który wykrywa i uaktualnia kompatybilne programy pocztowe.

Pełna wersja kosztuje 29,95 USD.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200