Sony prezentuje bez komputera

Na krajowy rynek trafił projektor Sony - VPL-CX3, który dzięki wyposażeniu w gniazdo pamięci Memory Stick umożliwia prowadzenie prezentacji bez użycia komputera.

Na krajowy rynek trafił projektor Sony - VPL-CX3, który dzięki wyposażeniu w gniazdo pamięci Memory Stick umożliwia prowadzenie prezentacji bez użycia komputera.

Dołączane do projektora oprogramowanie pozwala na konwersję prezentacji z formatu Power Point do formatu JPG i nagranie jej na kartę Memory Stick. Transfer danych może się odbywać przy pomocy szerokiej gamy akcesoriów, jak również bezpośrednio przez projektor i port USB. Dołączany w zestawie pilot umożliwia zdalne sterowanie nagraną na karcie prezentacją.

Nowy model charakteryzuje się niewielkimi gabarytami i wagą wynoszącą 2,5 kg. Panel sterujący wyposażony jest w dwa głośniki, a zamykana pokrywa przedniej ścianki chroni obiektyw w czasie transportu. Funkcje dodatkowe obejmują takie opcje jak: cyfrowa korekcja efektu trapezu, cyfrowy 4-krotny zoom, funkcja zamrożenia obrazu oraz sterowanie myszką z pilota i przyporządkowanie plikom prezentacji przycisków funkcyjnych.

Użyteczna funkcja ciągłej prezentacji pozwala na wyświetlanie wybranego materiału z karty Memory Stick „w pętli”, co docenić powinni wystawcy targowi oraz użytkownicy korzystający z projektora przy okazji prezentacji w miejscach publicznych. Oferowana jasność wynosi 900 ANSI lumenów, a maksymalna rozdzielczość to XGA ( 1024 x 768 pikseli.

Cena netto urządzenia powinna oscylować w granicach 15 500 zł.

Więcej informacji:

Sony Broadcast&Professional Poland

02-134 Warszawa

ul. 1 Sierpnia 8

tel: (22) 87 87 070

www.sony.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200