Sony na targach CES 2011

Firma Sony przypuściła prawdziwy szturm na tegoroczne targi CES w Las Vegas. Większość z zaprezentowanych tam urządzeń trafi do sklepów jeszcze w tym roku. Telewizory, laptopy, kamery, telefony - przyjrzyjmy się bliżej tym nowościom.

Targi Consumer Electronics Show odbywające się w Las Vegas są jedną z większych imprez w branży. To właśnie tam wszyscy liczący się producenci sprzętu prezentują to nad czym pracowali w ostatnim czasie. Na CES także zwykle padają zapowiedzi najciekawszych premier, które będą miały miejsce w najbliższych miesiącach. Sony, gigant elektroniki, nie mógł sobie pozwolić na pozostanie w tyle za konkurencją. Firma zaprezentowała na CES sporo nowości, wśród których znalazły się między innymi nowe laptopy z serii VAIO S oraz aparat fotograficzny Sony Cyber-shot TX100V, który pozwala na wykonywania zdjęć 3D w bardzo dobrej jakości. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Sony na targach CES 2011

Kliknij w obrazek aby przejść do galerii

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200