Sony Vaio wreszcie w Polsce

Firma Sony Poland wprowadza na rynek komputery przenośne. Notebooki Sony Vaio, których pierwsze modele trafiły na rynek w 1998 roku, dotychczas nie były oficjalnie sprzedawane, ani serwisowane w Polsce. Zmieni się to już 7 lipca br.

Sony Vaio wreszcie w Polsce
Początkowo oferta będzie składać się z trzech modeli: przeznaczonego dla biznesu, ultralekkiego (1,2 kg) TZ11XN/B oraz modeli "rozrywkowych" FZ11Z (z napędem Blue-ray) i FZ11M. Z czasem na rynek mają trafić kolejne modele.

"Vaio to znacznie więcej niż komputer" - przekonuje Grzegorz Wachowicz, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing VAIO w Sony Poland. Firma stawia nie tylko na wysoką wydajność i wytrzymałość maszyn, ale także na wyszukaną stylistykę i ergonomię. "Nasz komputery tworzone są z najwyższą dbałością o jakość. Chcemy by użytkownicy Vaio czuli dumę z posiadania tych urządzeń" - dodaje Grzegorz Wachowicz.

Początkowo produkty VAIO będą dostępne w Centrach Sony oraz wybranych sklepach sieci Media Markt, Saturn oraz Vobis. Ich ceny wynoszą 9,9 tys. zł za TZ11XN/B, 6,9 tys. zł - FZ11Z oraz 4,5 tys. zł - FZ11M.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200