Sollers Consulting został partnerem Guidewire Software

Polska spółka będzie wdrażać na terenie regionu Europy Centralnej i Wschodniej system Guidewire InsuranceSuite w spółkach oferujących ubezpieczenia majątkowe.

Wywiad z prezesem spółki Guidewire

Rozmowa z Marcusem Ryu, współzałożycielem i prezesem firmy Guidewire, która dostała kontrakt na wdrożenie systemu centralnego w PZU.

Guidewire Software poinformował, że Sollers Consulting przystąpił do programu partnerskiego PartnerConnect w charakterze członka stowarzyszonego. PartnerConnect, program o zasięgu globalnym zrzeszający strategicznych integratorów systemu (SI) i stowarzyszonych partnerów-konsultantów. Status partnera stowarzyszonego angażuje firmę w proces budowania sprzedaży produktów, i wdrażanie jej rozwiązań technologicznych. Sollers Consulting nawiązał pierwsze kontakty z Guidewire w 2010 roku. Guidewire, dzięki współpracy z Sollers, liczy na ekspansję na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej.

Guidewire Software jest dostawcą systemów centralnych dla towarzystw ubezpieczeniowych specjalizujących się w ubezpieczeniach majątkowych i wypadkowych. Jej pierwszym klientem w Polsce jest PZU, które w czerwcu ogłosiło wybór dostawcy nowego systemu centralnego. W projekcie jego wdrożenia uczestniczy Sollers Consulting w konsorcjum z Ernst&Young. Przy okazji tego kontraktu Guidewire otworzyło biuro w Warszawie. Wraz z Sollers firma pracuje nad kolejnymi kontraktami na rynku Polskim. Klientem Guiderwire w Polsce jest także AXA Direct.

Sollers Consulting od 2000 roku zrealizował ponad 50 projektów dla przeszło 35 klientów z całego świata, takich jak PZU, Moody’s Analytics, Millennium, Raiffeisen, Talanx i Groupama - Proama. Firma stosuje przy realizacji projektów m.in. metodyki Agile. Sollers Consulting zatrudnia obecnie około 100 wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów w Warszawie i Lublinie, gdzie niedawno uruchomił biuro.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200