Solideksu partnerstwa z Cisco cd.

Cisco Systems przedłużyła okres ważności specjalizacji VPN/Security dla Solideksu do września 2003.Jednocześnie Solidex uzyskał od Cisco nową specjalizację $Universal Dial Access Specialized in Poland$ (UDA).

Cisco Systems przedłużyła okres ważności specjalizacji VPN/Security dla Solideksu do września 2003. Specjalizacja potwierdza kompetencje krakowskiej firmy w zakresie projektowania, wdrażania i obsługi dowolnej skali rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa.

Jednocześnie Solidex uzyskał od Cisco Systems nową specjalizację Universal Dial Access Specialized in Poland (UDA), która uprawnia do sprzedaży, projektowania, instalowania i wsparcia technicznego rozwiązań Cisco do wdzwanianego, zdalnego dostępu.

Niedawno Solidex dostarczył urządzenia i oprogramowanie bezpieczeństwa sieciowego do Izby Celnej w Krakowie. System zapewni bezpieczną transmisję danych między oddziałami Izby na terenie województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Izba Celna w Krakowie obsługuje ok. 267 tys. podmiotów gospodarczych.