Software do szyfrowania danych w sieci

RSA Security wprowadziła oprogramowanie szyfrujące RSA BSAFE Crypto-C 6.0, umożliwiające zablokowanie dostępu do ważnych danych bez względu na to, gdzie się one znajdują - na serwerze plików, w bazie danych, na dysku komputera biurkowego czy w przeglądarce internetowej.

RSA Security wprowadziła na rynek oprogramowanie szyfrujące RSA BSAFE Crypto-C 6.0, umożliwiające zablokowanie dostępu do ważnych danych bez względu na to, gdzie się one znajdują - na serwerze plików, w bazie danych, na dysku komputera biurkowego czy w przeglądarce internetowej.

Oprogramowanie ma zapewniać większą ochronę danych i utrudniać kradzieże przechowywanych w urządzeniach sieciowych poufnych informacji; danych osobowych pracowników, numerów kart kredytowych, tajemnic handlowych firmy itp.

Zobacz również:

Zestaw RSA BSAFE Crypto-C 6.0 obejmuje obsługę komunikacji z elementami sprzętowymi mającymi związek z bezpieczeństwem. Należą do nich m.in. karty mikroprocesorowe, moduły umożliwiające bezpieczne przechowywanie kluczy cyfrowych oraz karty akceleratorów szyfrowania zwiększające ogólną wydajność szyfrowania w aplikacjach o znaczeniu krytycznym.

Oprogramowanie umożliwia bezpieczne szyfrowanie i współużytkowanie informacji przez aplikacje, kontrolę tożsamości użytkownika oraz potwierdzanie integralności danych.


TOP 200